40 yıl kadar önce, sağlık kurumlarının fonksiyonel medikal mobilya ihtiyacı ve gelişen Ankara’nın ofis sektöründeki kaliteli mobilya arayışı neticesinde, Ahmet Şahlan sektöre kaliteli hizmet verebilme ve istihdamı arttırma hedefleriyle Caner’i kurdu. İhtiyaca yönelik mobilyanın perakende ve toptan olarak tedarik edilmesiyle Caner işe başladı. (1968)

Sektöründe hızla sağlam temellere oturan Caner, temsil ettiği ve büyüme sürecini birlikte gerçekleştirdiği ortak markaların Türkiye satışlarında lider bir başarı gösterdi. Kendi markası olan KOMTAY ile kendi tasarımlarını dışarıdan ürettirerek bayileri aracılığıyla satışlarını gerçekleştirdi. (1988)

90’ların sonlarında gelişen rekabetçi ortama uyum sağlamak için, ikinci kuşak yöneticilerin kaliteyi hızlı üretebilme stratejisi doğrultusunda, Isparta Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m² alan üzerine, teknolojik gelişmeler göz önüne alınarak, yüksek kapasitede üretim yapılabilen mobilya tesisi kuruldu. (2001)

Kendi bünyesinde üretim imkânı ile Caner, hızlı üretim, sevkiyat, montaj ve satış sonrası hizmetlerde sektöründe lider konumunu korudu. Yurt içinde kamu ve özel sektörün ihtiyaçlarına yönelik projeler geliştirerek, okul, hastane ve bankalar gibi çok sayıda kuruma sunduğu ürünler ile yurt içinde pazar payını artırırken, ihracatlarıyla da yurtdışında birçok projeye başarıyla imza attı.

İhtiyaca yönelik çözüm hedefi ile ürün grubu sürekli genişleyen Caner, müşteri memnuniyeti temelinde, severek yaşanabilen ofis ortamları yaratır.

Proje Yönetimi

İşbirliği

Başarılı ve etkin ofis ortamları yaratmak için projelerinizin gereksinimleri olan imaj, hedef ve bütçe doğrultusunda ihtiyaçlarınız sizinle yapilan çalışma doğrultusunda belirlenip, size özel çözümler sunulur.

Tasarım ve Planlama

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler tasarlanarak yerleşim planı, ürün, renk ve materyal profili oluşturulur. Karşılıklı diyaloglarla ofisinizin projesine nihai tasarım ve planlama şekli verilir.

Üretim Modeli

Proje teklifimizi onaylamanıza müteakip, kendi üretim modelimiz uygulanır ve size sunulan özelliklerde çözümler gerçekleştirilir. Hızlı teslimat ve kalite her zaman ön plandadır.

Müşteri İlişkileri

Nihai teslimattan sonra sizinle olan ilişkimizin devam etmesi temel beklentimizdir.

40 yıllık geçmişimizde halen çalışmaya devam ettiğimiz geniş müşteri portföyümüz, teslimat sonrası gösterdiğimiz samimi hizmet ve servis anlayışımızın bir yansımasıdır.

Müşteri Odaklılık

Caner müşterilerine iyi bir hizmet sunabilmek için proje ihtiyaçlarına göre tasarımdan, üretime ve teslimata kadar, çalışma sistemini müşteri odaklı tutarak, müşteriye özel çözüm geliştirebilme prensibiyle çalışır.

 

Üretim ve Kalite

Caner’in kaliteli ve hızlı üretimi, iki ayrı şehirdeki üretim tesislerinde son teknoloji ve teknik imkânlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Isparta Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m²’lik alanda, toplam 6,000 m² kapalı tesisimizde, yıllık ortalama 600.000 m² cilalı ve panel mobilya imalatı yapılmaktadır.

Bursa İzmir Yolu üzerindeki metal ve döşeme tesisimizde, yıllık 1.000 ton sac işleme ve 100.000 adet döşemeli mobilya üretim kapasitesi mevcuttur.

Çevreye duyarlı üretim firmanın gelişim planları içerisindeki yerini alarak, Caner doğal kaynakların sürdürülebilirliği ve doğaya saygıyı temel prensip olarak alır.

Caner, Türk Standartları Enstitüsü TSE ve TÜV NORD DIN EN ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir. Üretimde toplam kalite anlayışını benimsemiş olan Caner, tedarikçilerini kalite belgesine sahip tanınmış firmalardan seçmektedir.

Caner’de kalite, hammaddenin fabrikaya ulaşmasından, mamulün müşterinin yerinde monte edilmesi ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm noktalarda kontrol edilmektedir.

Referanslar
Ürünler

Toplantı

Operasyon

Bölme Panel

Koltuk

Konferans

Kutuphane

Yatakhane

Kapı